Akcja na Woli informująca o #PolskiŁad

6 sierpnia 2021

W piątek z samego rana przy Bazarku na Kole jako wiceprzewodniczący FM PiS Warszawa oraz radny dzielnicy Wola m.st. Warszawy rozdawałem ulotki informujące o #PolskiŁad.

W piątek z samego rana przy Bazarku na Kole jako wiceprzewodniczący Forum Młodych PiS Warszawa oraz radny dzielnicy Wola m.st. Warszawy rozdawałem ulotki informujące o #PolskiŁad! 🇵🇱

Bardzo ważne dla młodych osób jest konsekwentnie promować to, co dobre dla naszej Ojczyzny. Potrzeba kolejnych spotkań w Warszawie i całej Polsce by przedstawić założenia programu Prawa i Sprawiedliwości.

Oto 10 kluczowych obszarów zmian w ramach Polskiego Ładu:

1️. Kwota wolna od podatku do 30 tysięcy złotych.
2️. Emerytura bez podatku do 2500 złotych.
3️. Zniesienie limitów do specjalistów w polskiej służbie zdrowia.
4️. Zwiększenie wydatków na służbę zdrowia do 7 procent PKB w ciągu najbliższych kilku lat.
5️. Mieszkanie bez wkładu własnego. Godne mieszkanie dla polskich rodzin w ciągu najbliższej dekady.
6️. Dom bez formalności – deregulacja możliwości budowania własnego domu do 70m2 w podstawie z małym poddaszem użytkowym, maksymalne uproszczenie formalności.
7️. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy – ma dotrzeć do wszystkich, którzy podejmują się większego wysiłku niż inni na rzecz wychowania dzieci.
8️. Program Inwestycji Strategicznych – wielkie inwestycje prośrodowiskowe, ekologiczne, wodno-kanalizacyjne, infrastrukturalne.
9️. Wyższe dopłaty do paliwa rolniczego i ułatwienie sprzedaży bezpośredniej przez rolników – będziemy ułatwiać rolnikom dostęp z ich produktami “od pola do stołu” i skracać łańcuchy dostaw.
10. Małe centra nauki Kopernik w całej Polsce – polski rozwój musi być oparty na innowacyjności. Dzięki temu będziemy konkurować z najlepszymi, co przełoży się na wzrost wynagrodzeń.