Dla Gazety Polskiej o niespełnionych obietnicach Trzaskowskiego na Woli!

20 września 2023

Dla Gazeta Polska Codziennie wypowiedziałem się o niespełnionych obietnicach Rafała Trzaskowskiego na warszawskiej Woli W artykule wskazałem, że na warszawskiej Woli lista niezrealizowanych obietnic Prezydenta Trzaskowskiego jest długa – od komunikacji, przez bezpieczeństwo, po plany zagospodarowania przestrzennego. Mieszkańcy warszawskiej Woli czekają m.in. na realizację takich inwestycji jak tramwaj przy ul. Powązkowskiej. „Ekipa Trzaskowskiego nie zrealizowała […]

Dla Gazeta Polska Codziennie wypowiedziałem się o niespełnionych obietnicach Rafała Trzaskowskiego na warszawskiej Woli❗️📰

W artykule wskazałem, że na warszawskiej Woli lista niezrealizowanych obietnic Prezydenta Trzaskowskiego jest długa – od komunikacji🚋, przez bezpieczeństwo, po plany zagospodarowania przestrzennego. Mieszkańcy warszawskiej Woli czekają m.in. na realizację takich inwestycji jak tramwaj przy ul. Powązkowskiej.

💬 „Ekipa Trzaskowskiego nie zrealizowała w naszej dzielnicy także projektu żłobka przy ul. Kasprzaka 1/3 oraz ul. Ludwiki 2/4.👨‍👩‍👧‍👦 Inwestycje miały być gotowe w 2021 r. Mamy 2023 r., a żłobków dla 3️⃣0️⃣0️⃣ dzieci brak” – dodałem.

👉 Istotne jest też to, że Wola jest także jedną Dzielnic w Warszawie, w której odnotowuje się najwięcej sytuacji niebezpiecznych. W latach 2019-2022 na terenie Dzielnicy Wola, która liczy ponad 1️⃣5️⃣1️⃣ tys. mieszkańców zamontowano jedynie kilka kamer w ramach monitoringu miejskiego.

👉 Nie zrealizowano także tak istotnej przebudowy ul. Obozowej, na której znajdują się najniebezpieczniejsze przystanki tramwajowe z wysiadaniem na jezdnię. Codziennie dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji.

👉 Prezydent Trzaskowski obiecywał również przeznaczenie 10 mln zł na realizację budowy Domu Powstańca. Czas mija, a celowej inwestycji brak.

👉 Rafał Trzaskowski obiecał także wzrost pokrycia Warszawy Miejscowymi Planami Zagospodarowania Przestrzennego. Po prawie 5 latach rządów nadal wiele miejsc na Woli nie ma planu zagospodarowania.

👉 Ale to nie wszystko❗️ Niezrealizowanych obietnic jest jeszcze więcej od parkingów, po budowę nowego Wolskiego Centrum Kultury itd.

Można więc śmiało powiedzieć, że Prezydent Trzaskowski kontynuuje tradycje swojej poprzedniczki, która tak samo jak on nierealizowała wielu obietnic przedwyborczych. A Państwo jak uważają? Czekam na Państwa opinie i komentarze.