Jak ocenić moją działalność na portalu samorządowym? Zapraszam do przeczytania.

9 lipca 2022

Szanowni Państwo, wiele osób pyta mnie o to w jaki sposób ocenić moją działalność. ️ Jednym z takich miejsc jest portal samorządowy (link poniżej).

Szanowni Państwo, wiele osób pyta mnie o to w jaki sposób ocenić moją działalność. 🇵🇱️ Jednym z takich miejsc jest portal samorządowy (link poniżej). 👇

Jeśli ktoś z Państwa ma chęć i ochotę to z góry dziękuje za ocenę.✍️ Jeśli Państwo popierają moją działalność wystarczy kliknąć w linku zieloną strzałkę do góry 👍 (popieram), a jeśli nie to do dołu. Można również skomentować i w kilku słowach opisać to co często słyszę od Państwa na swój temat.

Co mnie cieszy jest to z reguły bardzo dobre słowo za co serdecznie każdemu z Państwa osobno dziękuje (daje mi to motywację do dalszej ciężkiej pracy), ale zdarzają się również i negatywne oceny – na merytoryczną krytykę również jestem otwarty.

Zostałem Radnym Dzielnicy Wola dzięki Państwa poparciu, które dało mi ponad tysiąc głosów. Jest to wyraz ogromnego zaufania mieszkańców. Dzięki Państwa ocenom i komentarzom jestem w stanie działać jeszcze lepiej i efektywniej.📈

Proszę również o komentowanie🗣 tutaj na Fb i być może jakieś pytania albo rady do dalszej działalności – zarówno tej na dzielnicy Wola m.st. Warszawy, ale także ogólnopolskiej i medialnej.🎙 Czekam na Państwa opinie i komentarze. Życzę Państwu spokojnego weekendu w gronie rodzinnym.

Link do oceny i komentarzy: https://www.portalsamorzadowy.pl/osoba/karol-jankowski,190382.html