Koniec tygodnia ale działamy w sprawie sprzeciwu wobec SCT!

14 kwietnia 2023

Koniec tygodnia ale działamy i informujemy mieszkańców Woli o konsultacjach. 13 000 – tyle ulotek trafi w ręce mieszkańców.

💥 Koniec tygodnia ale działamy i informujemy mieszkańców Woli o konsultacjach. 1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ – tyle ulotek trafi w ręce mieszkańców. 😎 Idziemy dalej❗️🔽

👉 Dlaczego tak słabo miasto i politycy Platformy Obywatelskiej informują o konsultacjach w sprawie Strefy Czystego Transportu⁉️ Na to każdy właściciel diesla czy benzyny może sobie odpowiedzieć samemu.

👉 Ja kolejny raz nie czekam na działanie miasta ale informuje mieszkańców #Młynów o „Strefa Bez⛔️ Transportu”❗️🚙

👉 W mojej opinii mieszkańcy Woli nie są w sposób odpowiedni informowani o planowanych zmianach i trwających konsultacjach w sprawie Strefy Czystego Transportu. Brakuje informacji w miejscach publicznych, na przystankach i komunikacji miejskiej.

👉 Planowane zmiany są wprowadzane za szybko i wykluczają część mieszkańców m.in. rodziny z dziećmi👨‍👩‍👧‍👦 oraz starsze osoby👵, których nie stać na tak szybką zmianę samochodów spalinowych na elektryki, czy hybrydy.

👉 Akcje będą prowadzone codziennie w różnych miejscach Dzielnicy Wola aż do końca trwania konsultacji w tej sprawie tj. do 2️⃣5️⃣ kwietnia.📄

Dziękuję za wsparcie Magda i Adrianem.🤝👍

#CzłowiekNaszejWoli#Warszawa