O nadzwyczajnej Sesji Rady Dzielnicy Wola w sprawie niekorzystnych zmian w komunikacji miejskiej

14 lipca 2022

Na warszawskiej Woli o nadzwyczajnej Sesji Rady Dzielnicy Wola w sprawie niekorzystnych zmian w komunikacji miejskiej Materiał z moim wywiadem pojawił się w środę w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim TVP3 Warszawa!

Na warszawskiej Woli o nadzwyczajnej Sesji Rady Dzielnicy Wola w sprawie niekorzystnych zmian w komunikacji miejskiej 👍🚌 Materiał z moim wywiadem pojawił się w środę w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim TVP3 Warszawa! 🇵🇱

W Kurierze Warszawskim podkreśliłem, że to na wniosek Klubu Radnych warszawski PiS Wola została zwołana Sesja Rady Dzielnicy Wola w sprawie niekorzystnych zmian wprowadzanych przez ZTM dla mieszkańców Woli. ⚠️ Wyraźnie zaznaczyłem, że ZTM powinien i musi liczyć się z głosem mieszkańców i Radnych.

W Kurierze Warszawskim dodałem, że ZTM nie wziął pod uwagę żadnych głosów sprzeciwu, czyli dwie najważniejsze linie autobusowe🚌 na Woli – 1️⃣7️⃣1️⃣ i 1️⃣9️⃣0️⃣ zostają zabrane i skrócone w kształcie sprzed konsultacji❗️

Eksperci twierdzą, że nie ma pieniędzy, a co za tym idzie nie ma kierowców. Tylko czy za tą nieudolność w zarządzaniu miastem mają płacić niewygodą mieszkańcy warszawskiej Woli?😡 To pytanie zostawiam bez komentarza.

Więcej o Nadzwyczajnej Sesji Rady Dzielnicy Wola w jutrzejszym poście! 🔜

Nagranie z Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego o 18.30 pod linkiem (od ok. 5 min 20 sek programu):
https://warszawa.tvp.pl/479119/telewizyjny-kurier-warszawski

A Państwo jak oceniają moją wypowiedź? Mam nadzieję, że ZTM wsłucha się w głos mieszkańców warszawskiej Woli, a także Rady Dzielnicy Wola, która jest głosem mieszkańców. To skandal, że ZTM informuje, że to część poszkodowanych przez zmiany mieszkańców ma dostosować się do nich. Nawet osoby starsze👵🧓, niepełnosprawne i rodzice z dziećmi👨‍👩‍👧‍👦! Czekam na Państwa opinie i komentarze.

Fot. Telewizyjny Kurier Warszawski.

#wola#Warszawa#CzłowiekNaszejWoli#GłosMieszkańców