W Strefie Starcia o agenturalnej działalności totalnej opozycji w Polsce!

14 listopada 2021

W programie Strefa Starcia podkreśliłem, że obecne wydarzenia polityczne i ostatnie zdarzenia na granicy polsko-białoruskiej wskazują, że działania totalnej opozycji mają charakter agenturalny na rzecz sił wrogich Polsce.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na TVP Info! 🇵🇱

W programie podkreśliłem, że obecne wydarzenia polityczne i ostatnie zdarzenia na granicy polsko-białoruskiej wskazują, że działania totalnej opozycji mają charakter agenturalny na rzecz sił wrogich Polsce. Duża część Polaków ocenia nawet, że część tych polityków i osób zaprzyjaźnionych z tym środowiskiem wpisuje się w definicje V kolumny na terenie naszego kraju.

Zadałem pytanie dlaczego dopiero po oświadczeniach i wypowiedziach znaczących polityków UE politycy totalnej opozycji złagodzili swoje ataki w kierunku rządu, w kierunku budowy muru i ogrodzenia na granicy polsko-białoruskiej i zatrzymania tych migrantów? Jaki jest powód, że dopiero po ich wypowiedziach?

Na pytanie próbował odpowiedzieć poseł PSL Jarosław Rzepa, który wskazał, że nie czuje się politykiem totalnej opozycji, o której mówił Grzegorz Schetyna. Wskazałem więc, że szli razem w jednym bloku wyborczym na co Poseł odpowiedział, że to był błąd. No cóż – nie da się ukryć. Brak jednak odpowiedzi na najważniejsze pytanie dlaczego sami z siebie nie poparli działań mających na celu ochronę interesów RP, a dopiero po oświadczeniach liderów UE stonowali swoje ataki w kierunku rządu i służb na granicach! Jak nazwać takie zachowanie – zostawiam to Państwu.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.