W Strefie Starcia o braku programu opozycji i dużej nienawiści z jej strony.

25 czerwca 2023

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. ️ W programie wskazałem, że w ostatnich 7 latach opozycja nie przedstawiła polskiemu społeczeństwu żadnego programu ekonomiczno-społecznego. Za to samoistnie powstał program oparty na nienawiści, chęci odwetu za przegrane wybory czy ataku w UE i na arenie krajowej na […]

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. 🇵🇱

📺W programie wskazałem, że w ostatnich 7 latach opozycja nie przedstawiła polskiemu społeczeństwu żadnego programu ekonomiczno-społecznego. Za to samoistnie powstał program oparty na nienawiści, chęci odwetu za przegrane wybory czy ataku w UE i na arenie krajowej na polską rację stanu.

Zadałem pytanie przedstawicielom opozycji:

🔵 Czy hasła tego typu jak bicie dechą, zrzucić szarańczę, straszenie liderów obozu prawicowego gałęzią i sznurem, a także hasła o zamknięciu Turowa i atakowanie polskiej racji stanu – 7% polskiej energetyki w Turowie nie są kwintesencją faszyzmu i oznaką bezradności opozycji?

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.