W Strefie Starcia TVP Info o ataku opozycji na rodzinę, wiarę i historię!

7 maja 2023

W programie wskazałem, że w ostatnim czasie widzimy szaleńczy atak opozycji i środowisk opozycyjnych na ważne wartości dla Polaków tj. rodzinę, wiarę i historię.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. 🇵🇱

📺W programie wskazałem, że w ostatnim czasie widzimy szaleńczy atak opozycji i środowisk opozycyjnych na ważne wartości dla Polaków tj. rodzinę👨‍👩‍👧‍👦, wiarę⛪️ i historię🇵🇱.

👉 Rodzinę poprzez próbę serwowania dewiacji w szkołach, wiarę poprzez atakowanie św. Jana Pawła II i historię poprzez chęć obalania pomników Józefa Piłsudskiego i Lecha Kaczyńskiego.

Zadałem pytanie przedstawicielom opozycji:

🔵 Czy na prawdę chcecie aby waszym dzieciom i waszym wnukom serwowano takie dewiacje, które oglądaliśmy❓️
🔵 Proszę powiedźcie Polakom przed telewizorami: Czy poprzecie projekt obywatelski Chronimy Polskie Dzieci? Krótko na temat TAK albo NIE.

Co na to PSL i Lewica? Poseł Krajewski z PSL podkreślił, że poprze projekt, ale nie wypowiedział się za całą swoją partię. Poseł Senyszyn z Lewicy nie odpowiedziała na to pytanie. Odwagi, jak przyjdzie odpowiedni moment poprzyjcie ten ważny dla polskiej rodziny projekt❗

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.