W TVP Info do opozycji o obiecanych im brudnych srebrnikach za działanie przeciw Polsce!

26 czerwca 2022

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na tvp.info!

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na tvp.info! 🇵🇱

📺W programie zapytałem przedstawiciela totalnej opozycji z Lewicy – czy warto było dla tych obiecanych w przyszłości brudnych srebrników zgadzać się i prosić o zagłodzenie polskiego narodu, polskiej matki, która również Państwa karmiła, a także zgadzać się na zamknięcie polskich kopalń np. w Turowie, tuż przed rozpoczęciem konfliktu wojennego na Ukrainie?

Na końcu dodałem ▶️ Tak proszę Pana z Lewicy proszę powiedzieć to Polakom przed telewizorami dla których najważniejszy jest polski interes i Polska w sercu.

Pan z Lewicy prosił bym poszedł postudiować.😅 Odrzucenie trudnego pytania? Na pewno. Powiedziałem Panu Szejnie, że pisałem zarówno licencjat, jak i pierwszą pracę magisterską w temacie energetyki – węgla i spółkach energetycznych pod kierunkiem wybitnej specjalistki z tego tematu – Prof. Marii Sierpińskiej.😎 Przerzucanie odpowiedzialności i brak odpowiedzi na pytania zostawiam ocenie Państwa.