W TVP Info o bajkach opozycji dla Polaków

13 listopada 2022

W programie powiedziałem, że w ostatnim czasie słychać mnóstwo bajek o świetlanej przyszłości w Polsce jeśli totalna opozycja wygra wybory. W tej sprawie zadałem pytania przedstawicielom opozycji.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info! 🇵🇱

📺W programie powiedziałem, że w ostatnim czasie słychać mnóstwo bajek o świetlanej przyszłości w Polsce jeśli totalna opozycja wygra wybory. Zadałem pytania przedstawicielom opozycji:

▶️ Co tak na prawdę przez ostatnie lata Państwo zrobili dla polskiego społeczeństwa w kraju, jak i na arenie UE za co naród mógłby Państwu podziękować⁉️
▶️ Proszę o przypomnienie 1️⃣ protestu opozycji przeciwko krzywdzeniu Polski przez werdykty KE i 1️⃣ aktu solidarności z polskim społeczeństwem przedstawicieli opozycji w PE?

Odpowiedź Lewicy i PSL? Niestety brak odpowiedzi. Nawet nie próbowali zabrać głosu i odpowiedzieć na te pytania Polakom przed telewizorami.

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.