W TVP Info o debacie zamiast totalności opozycji.

16 stycznia 2022

W programie podkreśliłem, że opozycja krytykuje politykę gospodarczą rządu i jego ogromne wysiłki w odbudowie gospodarki po wieloletnich szkodach, których dokonały rządy Lewicy, Platformy Obywatelskiej i PSL. Zapytałem opozycję czy nie nadszedł czas na debatę nad programami, a nie totalność jak do tej pory.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na TVP Info! 🇵🇱

W programie podkreśliłem, że opozycja krytykuje politykę gospodarczą rządu i jego ogromne wysiłki w odbudowie gospodarki po wieloletnich szkodach, których dokonały rządy Lewicy, Platformy Obywatelskiej i PSL.

Zadałem pytanie do opozycji, czy nie nadszedł czas na debatę i bitwę na programy, zamiast pokazywać jedynie swoje pożądanie władzy, nawet kosztem demokracji i wolności za pomocą takich sposób jak:
☑ totalność,
☑ straszeniem Polaków opiłowaniem katolików z przywilejów,
☑ proszeniem swoich neoliberalnych kolegów i elit w UE o zamrożenie środków z UE dla Polski, czyli de facto próbą zagłodzenia polskiego społeczeństwa przez opozycję.

Radny z PSL i posłanka Lewicy próbowali tłumaczyć, że nie dążą do odebrania funduszy unijnych Polsce na co od razu zareagował Minister Buda i redaktor Stankowski, którzy przypomnieli głosowanie ich przedstawicieli w PE. Lewica wskazywała z kolei, że ma wiele programów ale nie potrafiło wskazać choć jednego w sposób jasny i dokładny. Politycy opozycji stwierdzili na końcu, że rząd realizuje ich pomysły. Tak, te które krytykują… To się nazywa totalność.