W TVP Info o niebezpieczeństwie federalizacji UE!

5 grudnia 2021

W TVP Info podkreśliłem, że los i opatrzność ostrzega Polskę. Jeszcze nie przystąpiliśmy do federalnej UE, a już próbują nas ukarać uzurpujące sobie władze zewnętrzne instytucje tj. TSUE czy Komisja Europejska. Zadałem pytanie do posła Lewicy.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na TVP Info! 🇵🇱

W programie podkreśliłem, że w mojej opinii los i opatrzność ostrzega Polskę. Jeszcze nie przystąpiliśmy do federalnej UE, a już próbują nas ukarać uzurpujący sobie władze zewnętrzny instytucje tj. TSUE czy Komisja Europejska.

Zadałem pytanie czy ostatnie próby ukarania Polski nie są przestrogą przed jeszcze większym, szybszym związkiem federalistycznym – Superpaństwie pod nadzorem Berlina, gdzie Polacy po 123 latach zaborów i II wojnie światowej od razu mają w oczach znak ostrzegawczy

Poseł Szejna migał się z odpowiedzią, mówiąc, że integracja jest dobra. Dopytałem więc czy UE gospodarcza czy federalna. Poseł próbował tłumaczyć, że bez zgody wszystkich państw do tego nie dojdzie. Tak więc w mojej opinii mamy już jasność dlaczego próbuje się obalić rządy w Polsce i na Węgrzech. Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu.