W TVP Info o rozbieraniu polskiej armii w przeszłości przez totalną opozycję.

24 września 2022

W programie podkreśliłem wyraźnie, że dążenia do unicestwienia Polski znamy od wieków. Zadałem pytanie do przedstawicieli totalnej opozycji Czego nie rozumiecie w tym, że kraj, który był wielokrotnie rozbierany, a także na terenie którego działają grupy społeczne, które od wieków służyły zaborcom chce wzmocnić swoją siłę obronną w takim stopniu aby uchronić swoją suwerenność?

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na tvp.info! 🇵🇱

📺W programie podkreśliłem wyraźnie, że dążenia do unicestwienia Polski znamy od wieków. Zadałem pytanie do przedstawicieli totalnej opozycji ▶ Czego nie rozumiecie w tym, że kraj, który był wielokrotnie rozbierany, a także na terenie którego działają grupy społeczne, które od wieków służyły zaborcom chce wzmocnić swoją siłę obronną w takim stopniu aby uchronić swoją suwerenność?

Zdecydowanie zaznaczyłem, że dzisiaj donośnym głosem opozycja mówi, że rząd polski przeznacza duże środki na obronę w negatywnym tego słowa znaczeniu. A jaka jest wasza wina w tym, że przez lata waszych rządów rozbieraliście polską armię i zmniejszaliście siłę polskiej armii?

Odpowiedź Pani Senyszyn? No cóż… Jak wskazała, był czas, że lewica uważała, że 2% na polską armię to za dużo. Dzisiaj zmieniły się czasy. Mój komentarz: Cieszmy się, że lewica i reszta totalnej opozycji nie rządziła i nie rządzi w obecnym momencie..

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.