W TVP Info o słowach premiera Olszewskiego, że nie chodzi o to jaka będzie #POLSKA, ale czyja ona będzie!

19 czerwca 2022

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na TVP Info!

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie „Strefa starcia” na TVP Info! 🇵🇱

📺W programie zapytałem: Jak to jest, że opozycja zamiast przedstawiać programy dla rozwoju i bezpieczeństwa Polski i wspierać polski rząd, jako lidera Europy w pomocy Ukrainie zmusza polski naród do przypomnienia sobie słów śp. premiera RP Jana Olszewskiego, że nie chodzi o to JAKA będzie #POLSKA, ale CZYJA ona będzie?

Niestety przedstawiciel PSL nie odpowiedział na to pytanie. Odniósł się ogólnie do „źródeł energii”??? To ciekawe, bo to właśnie rządy Jana Olszewskiego i Prawa i Sprawiedliwości prowadziły i prowadzą politykę energetyczną, która prowadzi do ich dywersyfikacji. To właśnie obecny polski rząd czyni realne działania w celu poprawy bezpieczeństwa. A nie kto inny jak przedstawiciel PSL – Waldemar Pawlak, osoba, która zastąpiła czerwcową nocą męża stanu Jana Olszewskiego w wywiadzie z zimy tego roku mówił, że niepotrzebny nam jest gaz z Norwegii, bo mamy z Rosji.