W TVP Info o wyjaśnieniu i rozliczeniu działań na rzecz obcego mocarstwa – Rosji!

28 maja 2023

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. ️ W programie wskazałem, że wszystkie narody, które cenią swoją niepodległość mają dwie wartości wspólne: wolność i niezależność. Politycy, którzy dopuścili się działania na rzecz obcego mocarstwa nigdy nie powinni czuć się bezkarni, a każde takie działanie powinno zostać […]

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. 🇵🇱

📺W programie wskazałem, że wszystkie narody, które cenią swoją niepodległość mają dwie wartości wspólne: wolność i niezależność.🇵🇱 Politycy, którzy dopuścili się działania na rzecz obcego mocarstwa nigdy nie powinni czuć się bezkarni, a każde takie działanie powinno zostać każdorazowo wyjaśnione i rozliczone.

Zadałem pytanie przedstawicielom opozycji:

🔵 Czy tak gwałtowny atak i sprzeciw wobec powołanie komisji ds. zbadania wpływów obcego mocarstwa na terenie Polski nie jest jasnym sygnałem, że:

👉 tak na prawdę przyznajecie się do tego, że w czasie waszych rządów do takich sytuacji dochodziło?

👉 a co gorsze w przypadku ponownego uśpienia Europy w sprawie Rosji odnowicie swoje relacje z tym państwem i ponownie będziecie zabierać negatywne kontrakty tak jak PSL z Gazpromem i będziecie rozbrajać polską armię?

Co na to PSL i Lewica? Poseł Rzepa z PSL mówił, że tak na prawdę nie wie co oznacza powołanie komisji i że według niego komisja nie ponosi żadnej odpowiedzialności ❗ Przedstawiciel nie chciał jednak odpowiedzieć jasno i konkretnie na pytanie czy Waldemar Pawlak popełnił duży błąd. Mówił o energetyce wiatrowej.

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.