W TVP Info o zrzuceniu masek opozycji w sprawie tematu bezpieczeństwa Polski!

22 stycznia 2023

W programie powiedziałem, że dzisiaj wszystkie opcje polityczne w Polsce mówią o konieczności zwiększenia bezpieczeństwa militarnego w Polsce. Ale zrzućmy maski opozycji i zapytajmy przedstawiciela PSL… Więcej w artykule.

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info! 🇵🇱

📺W programie powiedziałem, że dzisiaj wszystkie opcje polityczne w Polsce mówią o konieczności zwiększenia bezpieczeństwa militarnego w Polsce. Ale zrzućmy maski opozycji i zapytajmy przedstawiciela PSL:

🔵 Dlaczego Państwo zrezygnowali z instalacji tarczy antyrakietowej w latach 2008-2009❓

🔵Dlaczego umorzyliście Państwo dług Gazpromowi w wysokości 1️⃣,2️⃣ mld zł⁉️

🔵 Dlaczego likwidowaliście oddziały Wojska Polskiego w latach swoich rządów❓

Odpowiedź PSL na pytanie? Brak. 😉 Co prawda przedstawiciel PSL wskazał, że są to pytania do Donalda Tuska, ale przecież rząd składał się z przedstawicieli PSL, a za kwestię umorzenia odpowiadał także ówczesny wicepremier Waldemar Pawlak. W kwestii tarczy PSL również mógł protestować ale tego nie zrobił. Odwagi Opozycjo❗️

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.