W TVP3 Warszawa o kończących się konsultacjach w sprawie SCT!

26 kwietnia 2023

W Telewizyjnym Kurierze Warszawskim TVP3 Warszawa o kończących się w dniu wczorajszym konsultacjach w sprawie Strefy Czystego Transportu. Nie czekaliśmy na działania miasta tylko informowaliśmy mieszkańców #Wola o „Strefa Bez Transportu”

W Telewizyjnym Kurierze Warszawskim TVP3 Warszawa o kończących się w dniu wczorajszym konsultacjach w sprawie Strefy Czystego Transportu.📺 Nie czekaliśmy na działania miasta tylko informowaliśmy mieszkańców #Wola o „Strefa Bez⛔️ Transportu”❗️🚙

W trakcie emisji Kuriera wskazałem, że Prezydent Rafał Trzaskowski i Radni Koalicji Obywatelskiej w Radzie Warszawy przyzwyczaili nas do tego, że jeżeli jest decyzja i wola polityczna z góry to wprowadzają to nawet mimo sprzeciwu mieszkańców Warszawy, w tym także mieszkańców Woli❗

💥1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ – tyle ulotek trafiło w ręce mieszkańców Woli, w tym #Młynów. 😎

👉 Dlaczego tak słabo miasto i politycy Platformy Obywatelskiej informowali o konsultacjach w sprawie Strefy Czystego Transportu⁉️ Na to każdy właściciel diesla czy benzyny może sobie odpowiedzieć samemu.

👉 Planowane zmiany są wprowadzane za szybko i wykluczają część mieszkańców m.in. rodziny z dziećmi👨‍👩‍👧‍👦 oraz starsze osoby👵, których nie stać na tak szybką zmianę samochodów spalinowych na elektryki, czy hybrydy.

#CzłowiekNaszejWoli#Warszawa