W weekend o kończących się konsultacjach w sprawie zmian w komunikacji.

8 maja 2022

Do końca dnia jako Klub Radnych PiS Wola działaliśmy w terenie i informowaliśmy mieszkańców Woli o trwających konsultacjach w sprawie zmian w komunikacji miejskiej na Woli. Dziękuję za pomoc Angelika Żukowska, która do zachodu słońca pomagała mi w akcji.

W weekend jako Radny warszawski PiS Wola informowałem o kończących się wtedy konsultacjach społecznych w sprawie zmian w komunikacji miejskiej! Mam nadzieję, że wszystkie głosy zostaną wzięte pod uwagę.👍🚌

Do końca dnia jako Klub Radnych PiS Wola działaliśmy w terenie i informowaliśmy mieszkańców Woli o trwających konsultacjach w sprawie zmian w komunikacji miejskiej na Woli.🗳Dziękuję za pomoc Angelika Żukowska, która do zachodu słońca pomagała mi w akcji. 🤝

Wcześniej wraz Aleksandra Prorok wsłuchiwaliśmy się kilka godzin w głos mieszkańców Woli w Parku Moczydło i Szymańskiego, którzy to wskazywali, że nie byli o konsultacjach poinformowani i że, są zdenerwowani próbą zabrania m.in. autobusu linii 171, 109 i 149!

A Państwo jak oceniają brak informowania mieszkańców o trwających konsultacjach w sprawie zmian w komunikacji miejskiej? Mam nadzieję, że prowadzone akcje przez Klub Radnych PiS Wola dadzą efekt i uda nam się zatrzymać niekorzystne zmiany. Czekam na Państwa opinie i komentarze w tej sprawie.