Wsparcie dla akcji #MuremZaPolskimMundurem

3 grudnia 2021

Jako Radny i działacz Forum Młodych wsparłem akcje Murem za Polskim Mundurem – jest to akcja wsparcia dla broniących polskiej granicy!

Wspieramy akcje Murem za Polskim Mundurem – jest to akcja wsparcia dla broniących polskiej granicy! 🇵🇱

Polskie służby dzień i noc bronią nas przed agresywnymi zachowaniami ze strony władz Białorusi. By podziękować im za ten trud jako Forum Młodych PiS Warszawa włączyliśmy się w akcję wspierającą ich w tych trudnych chwilach.

Atak hybrydowy na Polskę to czas szczególnych wyzwań dla polskich służb mundurowych broniących polsko-białoruskiej granicy. Nie wszyscy ten trud doceniają, pod adresem służb w ostatnim czasie kierowane były oskarżenia, a nawet wulgaryzmy. Stąd akcja internautów „Murem za Polskim Mundurem”, w której tysiące osób z całej Polski wyrażają swoją wdzięczność za trud i poświęcenie żołnierzy i innych funkcjonariuszy pełniących obecnie trudną misję.

A jak Państwo oceniają sytuację obrony polskiej granicy? Jako Forum Młodych PiS dziękujemy wszystkim zaangażowanym w sytuację na granicy polsko-białoruskiej, za wytrwałość, odwagę, determinację i konsekwencję. Jesteśmy pełni podziwu i szacunku dla Waszego działania. Czekam na Państwa opinie i komentarze.

#MuremZaPolskimMundurem