Z mocnym pytaniem do opozycji w TVP Info

20 sierpnia 2023

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. ️ W programie wskazałem, że w ostatnim czasie widać nie tylko politykę antydemokratyczną Donalda Tuska, ale także pro dyktatorską. Nie tylko we własnym środowisku, gdzie usuwa i bierze kogo chce (nawet zasłużonych działaczy), ale także bierze osoby, które do […]

W czasie niedzielnego wieczoru reprezentując Forum Młodych PiS Warszawa uczestniczyłem w programie Strefa Starcia na tvp.info. 🇵🇱

📺W programie wskazałem, że w ostatnim czasie widać nie tylko politykę antydemokratyczną Donalda Tuska, ale także pro dyktatorską. Nie tylko we własnym środowisku, gdzie usuwa i bierze kogo chce (nawet zasłużonych działaczy), ale także bierze osoby, które do tej polityki pro-dyktatorskiej chcą zmierzać.

Zadałem pytanie przedstawicielom opozycji:

🔵 proszę spojrzeć w kamerę i powiedzieć Polakom wprost. Czy wejdziecie ewentualnie w koalicję z Platformą Obywatelską i Panem Kołodziejczakiem i pokażecie „Fucka” Kołodziejczaka Polakom i polskim rolnikom czy nie⁉️ Na pytanie brak odpowiedzi ze strony Lewicy.

Oddaje Państwu pod dyskusję moją wypowiedź i pytanie z programu. Czekam na Państwa przemyślenia i wnioski z czasu trwania Strefy Starcia. Dyskutujmy.

Fot. Strefa Starcia TVP Info – vod.pl.